در تلگرام و اینستاگرام باغچه عضو شوید تا سریعتر از بقیه مطلع شوید

باغ به مساحت 6000 متر، مناسب احداث ویلا و شهرک ویلایی


* فیلم برداری واقعی از باغ 6000 متری :
icon قیمت : 1 میلیارد و 400 میلیون تومان
icon مساحت : 6000 متر مربع
icon مساحت ویلا : 60 متر
icon موقعیت: این باغ، در 3 کیلومتری مسیر شهر هشتگرد واقع شده است، در مسیر آن افراد سرشناسی باغ دار هستند، از جمله دکتر فرهود پدر علم ژنتیک ایران، که شهرک فرهودیه به نام ایشان است. یک باشگاه اسب سواری هم در همین مسیر قرار دارد که به آسانی می توانید از خدمات آن استفاده کنید و برای باغ خود اسب اجاره (یا خرید) کنید.
این مسیر کاملا اسفالت است، و فقط 50 متر با جاده اصلی فاصله دارد و فقط همین 50 متر را جاده خاک و شنی دارد.
مجوز : باغ دارای سند است، از این رو به راحتی می توان جواز احداث دیوار و ویلا را اخذ کرد.
یک پروژه مناسب سرمایه گذاری: ما برای این باغ، یک ویدیو با نقشه خوب طراحی کرده ایم، تا اگر تصمیم داشتید یک شهرک ویلایی ایجاد کنید از آن استفاده کنید
امکانات کنونی این باغ : یک استخر 100 متری، یک اتاق قدیمی 60 متری ، چاه آب، برق است ؛ یک طرف باغ دیوار است، و 3 طرف آن فنس هست که با شمشاد های سبز و بلند کاملا پوشیده شده است.
مسیر باغی و سرسبز: در مسیر این باغ، هیچ روستا یا خانه ای وجود ندارد و همه باغ و ویلا هستند، لذا از این لحاظ نگران افراد بومی نباشید.
مسافرت سریع با قطار :یک نکته مهم در مورد این باغ وجود دارد؛ آن هم این است که در 1500 متری این باغ، ایستگاه راه آهن هشتگرد وجود دارد.از آنجایی که در روزهای تعطیل و آخر هفته، معمولا مسیر تهران کرج به ترافیک سنگین تبدیل می شود، از این رو عزیزان تهرانی، به جای اینکه با ماشین شخصی خود به اینجا سفر کنند، می توانند از ایستگاه راه آهن تهران، با کمترین کرایه (1500 تومان) و بدون توقف، در ایستگاه راه آهن هشتگرد پیاده شوند و سریع و بدون دردسر به این باغ برسند (برای برگشت هم به همین شکل).
icon مدارک : سند شش دانگ، منگوله دار؛ (در صورت تمایل با سند تک برگ هم تحویل می شود)
icon موقعیت : شهر هشتگرد، 1 کیلومتر به سمت جنوب خیابان راه آهن
تصاویر: در ادامه، تصاویر باغ کنونی را همراه با توضیحات تقدیم شما می کنیم:
موقعیت و مسیر باغ: این باغ، در 3 کیلومتری مسیر شهر هشتگرد واقع شده است، نزدیک خیابان اصلی. (به روستا نمی رسد).در مسیر آن افراد سرشناسی باغ دار هستند، از جمله دکتر فرهود پدر علم ژنتیک ایران، که شهرک فرهودیه به نام ایشان است. یک باشگاه اسب سواری هم در همین مسیر قرار دارد که به آسانی می توانید از خدمات آن استفاده کنید و برای باغ خود اسب اجاره (یا خرید) کنید.
طراحی سه بعدی برای احداث یک شهرک ویلایی با 10 قطعه
طراحی سه بعدی برای احداث یک واحد ویلای شیک
ویدیوی سه بعدی برای طراحی برای احداث ویلا:

مجموعه تخصصی باغ ویلا

مطالب مرتبط